تاتا موتورز از 21 وسیله نقلیه تجاری جدید در تمام بخش ها رونمایی کرد

November 1, 2021
آخرین اخبار شرکت تاتا موتورز از 21 وسیله نقلیه تجاری جدید در تمام بخش ها رونمایی کرد

تاتا موتورز، بزرگترین تولیدکننده خودروهای تجاری هند، امروز تعهد خود را برای حمایت از رشد اقتصادی هند با رونمایی از طیف گسترده و جامع از 21 محصول و نوع جدید برجسته کرد.این وسایل نقلیه پیشرفته که برای برآوردن نیازهای در حال تحول بار و حمل و نقل افراد در بخش‌ها و برنامه‌های کاربردی طراحی و مهندسی شده‌اند، پیشنهاد مزیت «Power of 6» تاسیس شده توسط تاتا موتورز را برای رسیدگی به کاربردها و کاربردهای خاص و در عین حال ارائه بالاتر، بیشتر می‌کنند. بهره وری و هزینه کل مالکیت کمتر (TCO).

 

آقای Girish Wagh، مدیر اجرایی تاتا موتورز، هنگام رونمایی از 21 وسیله نقلیه، گفت: «موتورهای توسعه زیرساخت، مصرف مصرف‌کننده و تجارت الکترونیکی که اقتصاد هند را تقویت می‌کند، نیازمند پشتیبانی مداوم حمل‌ونقل برای کارکرد یکپارچه است.ما به عنوان پیشرو در خودروهای تجاری، با معرفی محصولات و خدمات هوشمندتر و آماده برای آینده، به ارائه ارزش پیشنهادی برتر به مشتریان ادامه می دهیم.21 وسیله نقلیه غنی از ویژگی هایی که امروز معرفی می کنیم برای برآوردن نیازهای در حال رشد اقتصاد هند و تقاضای رو به رشد آن برای حمل و نقل کارآمد طراحی شده اند.هر جنبه ای از این وسایل نقلیه به طور هدفمند تقویت شده است تا بتواند هم چرخه های کاری متنوع و هم کاربردهای ویژه را برآورده کند.با ترکیب آخرین پیشرفت‌ها در فناوری، پیشرانه‌های اصلاح‌شده و ارتقاء راحتی و راحتی، وسایل نقلیه ما برای برآورده کردن نیاز مشتری به استفاده زیاد از خودرو برای درآمد بیشتر با هزینه‌های کمتر برای سود بیشتر ایده‌آل هستند.

 

آخرین اخبار شرکت تاتا موتورز از 21 وسیله نقلیه تجاری جدید در تمام بخش ها رونمایی کرد  0

 

مزیت تاتا موتورز
تاتا موتورز در خط مقدم فناوری و نوآوری های محصول بوده است که به طور قابل توجهی در تسهیل رشد کشور کمک کرده است.تاتا موتورز همچنان پیشگام در نوآوری‌های محصول و همچنین در معرفی بخش‌ها با خدمات ارزش افزوده برای تعمیر و نگهداری جامع خودرو برای دسترسی از طریق ابتکار Sampoorna Seva 2.0، مدیریت بهینه ناوگان از طریق Fleet Edge و پشتیبانی 24×7 از گسترده‌ترین شبکه خدمات هند است. برای تعیین معیارهای جدید با راه حل های حمل و نقل جامع که مزایای بیشتری را به مشتریان ارائه می دهد و هزینه کل مالکیت را کاهش می دهد.


خودروهای تجاری متوسط ​​و سنگین
تاتا موتورز M&HCV Trucks بیش از 75 سال است که در ساخت کشور کمک کرده است.در حالی که هند در مسیر رشد قرار دارد، تاتا موتورز جلوتر از منحنی تامین نیازهای فردا، امروز بوده است.این شرکت به عنوان رهبر بدون شک در ساخت و ساز و حمل و نقل بار، تاکنون بیش از 25 هزار کامیون را با بیش از 1 میلیون خودروی BS6 عرضه کرده است.این کامیون ها آزمون زمان را پس داده اند و ارزشی را به مشتریان ما ارائه کرده اند که در برنامه های مختلف کار می کنند.آنها طیف گسترده ای از جابجایی کالاها را تامین می کنند - بار بازار، کشاورزی، سیمان، آهن و فولاد، کانتینر، حامل خودرو، نفت، مواد شیمیایی، تانکرهای آب، LPG، FMCG، کالاهای سفید، مواد فاسدشدنی، ساخت و ساز، معدن، کاربردهای شهری با بسیاری از موارد. آپشن های بدنه کاملاً ساخته شده بدنه بار، تخلیه کننده ها، تانکرها، بلکرها و تریلرها.


رونمایی از 7 خودروی جدید با ویژگی‌های برتر برای عملکرد غنی‌تر در چرخه‌های کاری مختلف و پایین‌ترین TCO


Signa 5530.S برای بهبود عملکرد در کاربردهای سنگین با TAT سریعتر
سیگنا 4623.S با موتور قدرتمند 5.6 لیتری کامینز، 230 اسب بخار و گشتاور 850 نیوتن متر، انعطاف پذیری را در سراسر چرخه های کاری ارائه می دهد.
Signa 4625.S ESC (کنترل پایداری الکترونیکی) با سیستم ESC اولین صنعت
Signa 4221.T با موتور 5L Turbotronn اثبات شده برای بهره وری بالاتر سوخت نیرو می گیرد.
Signa 4021.S کاربرد تراکتور-تریلر را با راندمان عملیاتی بهتر ارائه می دهد
Signa 3118.T: اولین کامیون 31T 10 چرخ هند با محور بالابر 12.5T
Prima 2830.K RMC با موتور عقب (REPTO)، هزینه های عملیاتی را تا 11٪ کاهش می دهد.


خودروهای تجاری متوسط ​​و سبک
از زمان مفهوم سازی کامیون های سبک برای بازار هند در سال 1986، محدوده I&LCV تاتا موتورز به طور قابل توجهی در اندازه، مقیاس، حضور و محبوبیت رشد کرده است.در حال حاضر بیش از 50000 دستگاه BS6 I&LCV که در پیشرانه های دیزلی و CNG موجود است فروخته شده است.خودروهای تاتا موتورز I&LCV که به دلیل ساخت، کارایی و کاربردهای متنوعی که می‌توانند برای آن‌ها استفاده شوند، مشهور هستند، به افزایش پتانسیل سود برای مشتریان کمک کرده‌اند.این محدوده با 4 تا 18 تن GVW ارائه می شود، این محدوده انتخاب ایده آلی برای هر دو مایل آخر و همچنین مسافت متوسط ​​تا طولانی است، زیرا انتخاب های کابین را بر اساس نیاز چرخه کاری ارائه می دهد.معرفی طول عرشه بیشتر برای خدمات رسانی بهتر به نیازهای منحصر به فرد بخش تجارت الکترونیکی که به سرعت در حال رشد است، طراحی شده است.


5 وسیله نقلیه جدید برای خدمات تجارت الکترونیک رونمایی شد که برای مانور بهتر و چرخش سریعتر طراحی شده اند.
Ultra T.18 SL، اولین ارائه در نوع خود در بخش 18 تنی، با بهترین بار در کلاس 11.5 تن
407G اسب کار اثبات شده، کامیون وانت CNG ایده آل برای تحویل آخرین مایل
709G CNG بهترین عملکرد در کلاس خود را با بزرگترین منطقه بارگیری در یک کامیون 4 لاستیک CNG ارائه می دهد.
LPT 510 برای مانور آسان در خطوط باریک با بدنه بار منحصر به فرد 10 فوت و فاصله بین دو محور کوتاه
Ultra T.6 برای چرخش سریعتر و راحتی رانندگی


وسایل نقلیه تجاری کوچک و وانت
تاتا موتورز SCV و PU با فراهم کردن وسایل معیشتی قابل احترام برای نزدیک به 30 هزار هندی، خوداشتغالی را در مناطق شهری و روستایی تقویت کرده است.مجموعه SCV & PU به طور تصاعدی در 16 سال گذشته تکامل یافته است و بر ارائه پیشنهادات ایمن تر، هوشمندتر و ارزش آفرین به مشتریان در حمل و نقل آخرین مایل متمرکز شده است.این محدوده شامل برندهای Ace، Intra و Yodha ناهموار می‌شود که طیف وسیعی از استایل‌های بدن را پوشش می‌دهد.SCV های تاتا به دلیل تطبیق پذیری در سراسر کاربردها - تدارکات بازار، توزیع میوه ها، سبزیجات و محصولات کشاورزی، نوشیدنی ها و بطری ها، کالاهای FMCG و FMCD، تجارت الکترونیک، بسته و پیک، مبلمان، همچنان در خط مقدم تحویل آخرین مایل قرار دارند. سیلندرهای LPG بسته بندی شده، لبنیات، محصولات دارویی و غذایی، حمل و نقل در یخچال و همچنین برنامه های کاربردی مدیریت زباله.


4 وسیله نقلیه جدید برای بهبود راندمان تحویل آخرین مایل و کاهش هزینه عملیاتی رونمایی شدند
Winger Cargo برای نیازهای رو به رشد توزیع تجارت الکترونیک، اکنون یک راه حل کامل تحویل است
شاسی کابین Ace Petrol CX: پایین ترین قیمت 4 چرخ برای کاربردهای تجاری متعدد
Ace Gold Diesel+: در عصر افزایش قیمت سوخت Ace Gold Diesel با راندمان سوخت بسیار بالاتر و تجربه رانندگی بهبود یافته
Intra V30 High Deck: در محدوده Smart PU Intra اکنون یک راه حل کامل است


وسایل نقلیه تجاری مسافری
شرکت تاتا موتورز برای بیش از پنجاه سال به بازتعریف شیوه‌هایی که مردم به سفرهای جاده‌ای در هند نگاه می‌کنند، ادامه داده است.با کاربردهای مختلف از مدرسه درون شهری یا حمل و نقل کارکنان گرفته تا سفرهای بین شهری و رفع نیازهای حمل و نقل عمومی شهری، این محدوده در خط مقدم ارائه فناوری های پاک و سبز مانند CNG، LNG، سلول های هیدروژنی و سرنخ ها از جلو بوده است. با اتوبوس های برقی اشدر طول سال‌ها، بیش از 600 اتوبوس برقی در 10 شهر هند تردد می‌کنند و در مجموع 20 میلیون کیلومتر مسافت را طی کرده‌اند.محدوده CV مسافری تاکید ویژه ای بر راحتی مسافر و راننده دارد و در عین حال بر سودآوری اپراتور تمرکز دارد.


5 وسیله نقلیه جدید برای راحتی و آسایش بیشتر مسافران رونمایی شد
Winger 15S یک همراه مجلل در سفر با سواری مجلل و ویژگی‌های آسایش بخش اول
اتوبوس برقی Starbus 4/12 LE برای تحرک توده ای شهری با انتشار صفر
سری Starbus 2200، ایده آل برای نیازهای حمل و نقل مدرسه و کارکنان
اتوبوس Cityride Prime LPO 1315 با سالن مسافربری جادار و باند بزرگتر
اتوبوس مگنا، اتوبوس 13.5 متری برای سفرهای لوکس درون شهری با افزایش راحتی مسافران

 

پیوندهای مرتبط: https://www.automotiveworld.com/news-releases/tata-motors-unveils-21-new-commercial-vehicles-across-all-segments-28-october-2021/